iFighter 1945 1.15 (ios)

iFighter 1945

iFighter 1945
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iFighter 1945 oldukça eğlenceli bir uçak oyunudur

Eğer iPhone veya iPad'inizde eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız ve bol heyecan ve aksiyon dolu bir ücretsiz iOS oyunu arıyorsanız iFighter 1945 tam da size göre bir oyundur.

iFighter 1945, kuşbakışı olarak uçağınızı yönettiğiniz ve dikey olarak size doğru gelen düşmanları güçlü silahlarınızla yok etmeye çalıştığınız klasik tarzda bir uçak oyunudur. Oyun atari salonların vazgeçilmez oyunları olan Raiden ve 1942 gibi uçak oyunları ile aynı mantıkla geliştirilmiştir. Zamanında jetonlara bir servet harcamamıza neden olmuş bu oyunları seviyorsanız büyük ihtimalle iFighter 1945'i de beğeneceksiniz.

iFighter 1945'in hikayesi 2. Dünya Savaşında geçmektedir. Müttefik kuvvetlerinin en iyi pilotlarından birini yönettiğimiz oyunda görevimiz Naziler'in gizli silah prototiplerini yok etmektir. Bu sayede savaşın gidişatını kendi yönümüze çevirebilir ve zaferi garantileyebiliriz. Oyunda karşımıza çıkacak Nazi avcı uçaklarının yanında kuvvetli bölümsonu canavarları tadındaki tanklar, gemiler ve özel uçaklar bizleri beklemekte.

iFighter 1945 oldukça kolay bir şekilde oynanabilmektedir. Oyun 4 farklı kontrol yöntemi sunmaktadır ve bu sayede her kullanıcıya oyunu kendine özel bir şekilde oynama imkanı vermektedir. Oyunda 5 farklı uçaktan birini kontrol edebiliyor ve 3 farklı zorluk seviyesinden birini seçebiliyoruz. 8 görevde yeteneklerimizi sergileyerek Naziler'i alt etmeli ve savaşta üstünlüğü ele geçirmeliyiz.

YORUMLAR