Immortal Odyssey 1.0.3 (ios)

Immortal Odyssey

Immortal Odyssey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Immortal Odyssey, kaynağını Çin mitolojisinden alan, sürükleyici bir strateji oyunu.

Immortal Odyssey, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, sürükleyici bir macerayı konu alan fantastik bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor. Taktiksel strateji türü üzerine yoğunlaşan bu oyunda kahramanlardan oluşan bir takım kuruyor ve rakiplerimize karşı amansız bir mücadelenin içine giriyoruz. Fantastik bir dünyada geçen Immortal Odyssey, bu yönüyle pek çok oyuncunun dikkatini çekeceğe benziyor.

Oyunda kendi takımımıza alabileceğimiz farklı sınıflar bulunuyor. Dövüşçü, Okçu, Şövalye ve Büyücü sınıflarından seçeceğimiz karakterler ile takımımızı güçlendirip, karşımızda durmaya cesaret eden herkesi ve her şeyi yok etmeye çalışıyoruz. Karakterlerin her birini güçlendirebiliyor ve bu sayede düşmanlarımıza karşı daha sağlam bir duruş sergileyebiliyoruz. Rakipleri yenmek için taktiklerimizi çok iyi seçmemiz gerekiyor. En ufak bir açık verirsek düşmanlarımız ne yazık ki bu açığı kullanarak bizi alt edebilir.

Kaynağını Çin mitolojisine dayandıran Immortal Odyssey'de hayranlık uyandıran grafik modellemelerine yer verilmiş. Hem ortamlar hem de karakterler gerçekten üzerine emek harcanmış izlenimi veriyor. Zaten oyunun altında Gameloft imzası var. Bu bile oyunun kalitesi hakkında ipucu veriyor.

PvP savaşlara katılabildiğimiz Immortal Odyssey gerek hikayesi gerekse oynanış özellikleriyle övgüyü hak eden yapımlar arasında adını zorlanmadan yazdırıyor.