Impossible Journey 1.0 (ios)

Impossible Journey

1.0
Impossible Journey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impossible Journey zorlu bir mobil platform oyunudur

Impossible Journey klasik platform oyunlarındaki yapıyı çok daha zorlu bir hale getiren ve oyunculara sinir bozucu, bir o kadar da bağımlılık yapıcı bir oyun deneyimi sunan bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Impossible Journey'de Super Mario oyunlarındakine benzer bir maceraya atılıyoruz. Aradaki fark ise ana kahramanımızın Mario gibi prenses kurtarma benzeri bir göreve sahip olması yerine tamamen işsiz ve amaçsız bir kahraman olması. Kahramanımız oyun boyunca sürekli koşuyor ve dere tepe dinlemeden ve dağ bayır önündeki engellere aldırmadan ilerlemeye devam ediyor. Bize de bu işsiz elemanı yönlendirmek ve yoluna devam etmesini sağlamak düşüyor.

Impossible Journey'de tek yapmamız gereken şey zıplamak. Fakat karşımıza çıkan hareketli tuzaklar karşısında zıplamalarımızı doğru bir şekilde zamanlamamız gerekmekte. Bu işi yaparken bir yandan da yolumuz üzerindeki altınları toplayabiliyoruz. Topladığımız altınları yeni kahramanların kilidini açmak için kullanabiliyoruz.

Impossible Journey retro tarzda grafiklerle süslenmiş bir oyun.