Impossible Rush 4.0 (ios)

Impossible Rush

4.0
Impossible Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impossible Rush, tamamen ücretsiz olarak oynanan hafif zorlu bir beceri oyunu ve hem iPhone hem de iPad ile uyumlu.

Impossible Rush, iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazınızda hiçbir ücret ödemeden keyifle oynayabileceğiniz bir beceri oyunu arıyorsanız indirip deneyebileceğiniz bir yapım. Refleksleri test eden oyunda zorlu seviyesi çok iyi dengelenmiş. Ne çıldırtacak kadar zor, ne de çocuk oyunu dedirtecek basitlikte bir oyun olmuş.

Basit dokunma hareketleri ile oynanan ancak bağımlılık yaratan uzun süreli oynanış sunan beceri oyunlarını seviyorsanız Impossible Rush ile kesinlikle tanışmalısınız. Hem ücretsiz olan hem de ufak boyutlu olan bu oyun ilk görüşte basit dedirten, oynandıkça zorluk düzeyini ortaya çıkartan yapımlar arasında diyebilirim.

Oyunda amacınız dört renge boyanmış kareyi döndürerek, üst kısımda kalan rengi yukarıdan düşen topun ait olduğu renk ile aynı olmasını sağlamak. Kulağa biraz karmaşık geliyor ancak oyuna kısa sürede alışıyorsunuz. Tabii ki yüksek puan yapmak için bol bol egzersiz yapmanız, reflekslerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Zaten harika reflekslere sahipseniz oyun basit gelecektir.

Arkadaşlarınızla veyahut diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak oynama seçeneği sunmayan renkli beceri oyununda puan sistemi yer alıyor. Başarı ile yakaladığınız her top size 1 puan kazandırıyor. Puanınızı oyun esnasında görebiliyorsunuz. Hata yapıp oyun sonlandığında da çok yüksek puan yaptıysanız global listeye adınız yazılıyor.

Impossible Rush, görsellerini görüp ön yargı ile yaklaşmamanız gereken yapımlar arasında. Ücretsiz olması, menülerde ve oyun ortasında reklam sunmaması ile de hoşuma gitti; tavsiye ederim.

YORUMLAR