Into The Circle 1.0.0 (ios)

Into The Circle

Into The Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Into The Circle, iOs cihazlarında beceri oyunları oynamak isteyen herkesin denemesi gereken bir yapım.

Into The Circle, beceri oyunları oynamaktan keyif alan iOS kullanıcılarının mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda başarılı olabilmek için hassas çalışan el becerilerine sahip olmamız ve adeta milimetrik hesaplamalar yapmamız gerekiyor.

Oyuna girdiğimizde karşımıza basit gibi görünen ama aslında işin arka yüzünde saatler süren bir çalışmanın yapıldığı belli olan grafiklerle karşılaşıyoruz. Modellemelerin kalitesi, ihtişamlı bir tasarıma sahip olmamalarına rağmen kalite hissi veriyor. Fakat oyunun asıl vaadi görseller değil; oyuncuları ekran başına kilitleyebilecek derecede heyecanlı oyun yapısı.

Into The Circle'da kontrolümüze verilen topa, belirli bir güç uygulayarak onu bize hedef olarak gösterilen bölgeye göndermeye çalışıyoruz. Bu aşamada birkaç başarısızlık yaşamanız normal çünkü ne kadar güç uygulayınca ne kadar ileri gittiğini öğrenmesi biraz zaman alıyor. Alıştıktan sonra bölümleri daha kolay geçebiliyoruz. Her bölümde karşımıza farklı uzaklıklara konmuş hedefler çıkıyor.

Topu ittirmek için ekrana basılı tutmamız gerekiyor. Ne kadar uzun süre basılı tutarsak top o denli uzağa gidiyor.

Sınırlı bir yapıda olduğu için bir süre sonra monotonlaşması kaçınılmaz fakat son derece keyifli bir oyun olduğunu söyleyebilirim.