İsim Şehir Oyunu 1.4 (ios)

İsim Şehir Oyunu

1.4
İsim Şehir Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İsim Şehir Oyunu arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur

İsim Şehir Oyunu birçoğumuzun çocukluğunda arkadaşlarıyla keyifle oynadığı klasik bulmaca oyununu mobil cihazlarımıza taşıyan bir uygulama.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kelime oyunu olan İsim Şehir Oyunu eskiden kağıt ve kalem kullanarak oynadığımız oyunu dijital ortama aktarıyor. İsim Şehir Oyunu küçük değişikliklere de sahip. Oyunda temel olarak bize bir harf veriliyor ve bu harfle başlayan kelimeleri bularak puan kazanmaya çalışıyoruz. Bu sayede kelime dağarcığımızı geliştirebilmemiz de mümkün.

İsim Şehir Oyunu bize ünlü bay, bayan isimleri, şehir, hayvan, bitki, ülke ve başkent isimlerini soruyor. Bu isimler sorulduktan sonra bize rastgele bir düzenle verilen belli sayıdaki harfleri kullanabiliyoruz. Bulduğumuz kelime ne kadar uzunsa, aynı harfleri ne kadar çok tekrarladıysak puanımız ona göre hesaplanıyor. Ayrıca her elde bize belli bir süre veriliyor. Bu süre içerisinde ne kadar çok soru yanıtlarsak o kadar yüksek puan kazanabiliyoruz. Cevabını bilemediğiniz kelimelerde pas geçebiliyor ve bir sonraki kelimeyi tahmin etmeye çalışabiliyorsunuz.

İsim Şehir Oyunu her yaştan oyun severe hitap ediyor. Eğer arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz keyifli bir kelime oyunu arıyorsanız İsim Şehir Oyunu'nu deneyebilirsiniz.

YORUMLAR