Jelly Jump 1.0 (ios)

Jelly Jump

1.0
Jelly Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly Jump, tamamen ücretsiz olarak sunulan eğlenceli ve stres yaptıran bir beceri oyunu.

Jelly Jump, iPhone ve iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Ketchapp imzası taşıyan bu oyun, üreticinin diğer yapımları gibi oyuncuları eğlendirmek ve aynı zamanda onları hatırı sayılır ölçüde strese sokmak amacıyla tasarlanmış.

Oyunda küp formuna sokulan bir jöleyi kontrol ediyoruz. Amacımız kapanan platformların üzerine zıplayarak yukarı doğru tırmanmak ve mümkün olabildiğince yukarı çıkmak. Bunu yapması pek kolay olmuyor çünkü zamanlama hatası yapmamız durumunda oyunu kaybediyoruz. Öyle bir zamanlama tutturmalıyız ki platform üzerinde durabileceğimiz kadar kapalı ve arasından geçebileceğimiz kadar açık olmalı. Erken veya geç yaparsak ya asitli suda eriyor ya da platformun arasına sıkışıp kalıyoruz.

Sürükleyici yapısına ek olarak oyunda mükemmel grafiklere yer verilmiş. Açıkçası Keychapp her yeni oyununda grafik kalitesini önemli ölçüde iyileştiriyor ve bu oyun da bir istisna değil. Jölenin titreme ve salınım hareketleri, platformların kapanma efektleri ve alttan gelen asitli suyun dalgalanmaları epey kaliteli bir şekilde tasarlanmış.

Refleks ve beceri türündeki oyunlar ilginizi çekiyorsa Jelly Jump denemeniz gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR