Jet Ball

Jet Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jet Ball basit ve eğlenceli bir tuğla kırma oyunudur

Jet Ball güzel grafikleri ve görsel efektleri hızlı ve dinamik bir oynanışla birleştirmeyi başarabilen bir mobil tuğla kırma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu beceri oyunu temel olarak eskiden bilgisayarlarımızda oynadığımız ve halen birçok oyun sever tarafından kayifle oynanmaya devam edilen DX Ball oyununun yeni nesil versiyonu olarak tanımlanabilir. Oyundaki temel amacımız yine aynı; bize verilen raketi kullanarak topu tuğlalara doğru fırlatıyoruz ve tüm tuğlaları yok ederek bir sonraki bölüme geçiyoruz. Raketimizle topu zıplattıkça top hızlanıyor ve oyun daha da heyecanlı hale geliyor.

Jet Ball DX Ball ile kıyaslandığında çok daha güzel görünen bir oyun. Tuğlaların yok olduğunda ortaya çıkan görsel efektler gayet iç açıcı. Oyunda bizi yeni power up türleri de bekliyor. Bu power upların görsel efektleri de gayet renkli görünüyor.

Jet Ball yaratıcı bölüm tasarımlarına sahip olan bir oyun. Oyunda sabit tuğlalar yerine hareketli tuğlaları yok ettiğimiz bölümlerde mücadele verebiliyoruz. Eğer dinlendirici, kolay oynanabilen ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun arıyorsanız Jet Ball'ı kaçırmayın.

YORUMLAR