Jigsaw Puzzle 2.0 (ios)

Jigsaw Puzzle

2.0
Jigsaw Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jigsaw Puzzle, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Jigsaw Puzzle, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği bir bulmaca oyunudur. Market üzerindeki en iyi Jigsaw bulmaca oyunlarından biri olan Jigsaw Puzzle'ı oynarken parçaları kaybetme veya temizleme sıkıntınız yoktur bu nedenle oynamak için endişe etmenize gerek kalmaz.

Saatlerce eğlenmenizi sağlayacak olan Jigsaw Puzzle, her yaştan oyuncunun oynayabilmesi için uygundur. İsterseniz arkadaşlarınızla isterseniz aile bireylerinizle birlikte oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oyun istediğiniz fotoğrafları seçmenize izin vermektedir. Ayrıca zorluk derecesini kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Bunun dışında uygulama kendi içerisinde bir çok yüksek kaliteli resim barındırmaktadır. Bu resimlerden birine seçerek oynayabilirsiniz. Her oyun için oyuncular makismum 100 parçalı bulmaca seçebilirler.

Muhteşem bir tasarıma sahip olan Jigsaw Puzzle, detaylı görüntü seçenekleri sunmaktadır. Oyuncular oyun içerisinde müziği aktif ederek daha eğlenceli bir şekilde bulmaca çözebilirler. Oynadığınız bulmacalar sürekli olarak kaydedildiğinden, hiç bir zaman çözmeye çalıştığınız bir bulmaca yarım kalmaz. Ayrıca tamamladığınız bulmacaları en popüler sosyal medya platformları üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Genel olarak eğlenceli ve etkileyici bir bulmaca oyunu olan Jigsaw Puzzle'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz indirerek hemen birbirinden güzel bulmacaları çözmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR