JİPPO! Street 1.1.0 (ios)

JİPPO! Street

JİPPO! Street
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen JİPPO! Street mobil oyunu, blok halindeki zarları eşleştirerek renkli caddeler yaratacağınız bir tür beceri oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen JİPPO! Street mobil oyunu, blok grafiklerin eşlik ettiği renkli bir dünyada yalnızca eşleştirme işlemi yaparak harika caddeler inşa edebileceğiniz keyifli bir beceri oyunudur.

JİPPO! Street mobil oyununa beceri oyunu dedik ancak oynanış açısından çok da bir zorluğu olmadığını söyleyelim. Zira oyunda tek yapmanız gereken aynı zarları üst üste getirip birleştirmek. Oyunun temel amacı da kendi caddenizi inşa etmek. Vinçle gelen blok halinde zarları ekranı sürüklemek suretiyle döndürerek zemindeki zarlarla aynı hale getirecek ve bırakacaksınız. Bu işlemi yaptığınızda ortaya yeni yapılar çıkacak. Petshop, süpermarket, restoran gibi binaların ortaya çıkmasıyla caddenizi hareketli bir cadde haline getireceksiniz. Ayrıca istediğiniz an caddenizin fotoğrafını çekip paylaşabilirsiniz.

JİPPO! Street mobil oyununda yer alan tüm nesnelerin blok halinde olduğunu belirtelim. Yani sizleri oldukça renkli bir blok dünyası bekliyor olacak. Kontrollerin de oldukça basit olduğu bu oyunu kahvenizi içerken ya da yemeğinizi yerken tek elle bile oynayabilirsiniz. Büyük bir keyifle oynayacağınız JİPPO! Street mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve bu renkli dünyanın bir parçası olabilirsiniz.

YORUMLAR