Jumping Fish 1.0 (ios)

Jumping Fish

1.0
Jumping Fish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    Ketchapp

Jumping Fish, Ketchapp imzasını taşıyan beceri oyunlarından en yenisi ve hem iPhone hem de iPad'lerle uyumlu.

Jumping Fish, Ketchapp imzasını taşımasına rağmen ilginç bir şekilde çıldırtacak düzeyde zor oynanış sunmayan bir beceri oyunu. Hem iPhone hem de iPad’imize ücretsiz olarak indirebildiğimiz oyunda su dünyasının en sevimli ve sevimsiz hayvanları kontrol ediyoruz.

Su dünyasına giriş yaptığımız yepyeni Ketchapp oyununda balık, penguen, timsah, köpekbalığı, balon balığı, ördek dahil çok sayıda hayvanı yüzdürmeye çalışıyoruz. Çalışıyoruz diyorum çünkü hem su altında hem de su yüzeyinde karşımıza birçok engel çıkıyor. İşin kötüsü yer yer karşımıza çıkan engeller sabit ve hareketli olarak ayrılmış. Özellikle hareketli engelleri nereden çıkacakları belli olmadığından es geçmek oldukça zor; harika bir refleks gerektiriyor.

Yapımcının tüm oyunları gibi Jumping Fish de göze hoş gelen basit görsellerle süslenmiş. Hayvanların ve denizin modellemesi oldukça kaliteli ve atmosfer de suda olduğumuzu hissettirecek kadar başarılı. Ayrıca hayvanların animasyonlarını oldukça başarılı buldum. Dalma ve su yüzeyine çıkma ilginç bir şekilde keyif veriyor.

Tek başımıza oynadığımız, tek amacımızın puan kazanmak olduğu puanlarımızı da sadece yeni hayvanlarla oynamak için harcayabildiğimiz oyunda hayvanların suya dalıp çıkma hareketini ekranın herhangi bir noktasına dokunarak yapıyoruz. Kontrol ettiğimiz hayvan biz birşey yapmasak ta suya dalıp çıksa da engelleri aşma noktasında kontrolü elimize almamız gerekiyor.

YORUMLAR