Kalbini Sev

Kalbini Sev
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kalbini Sev, sağlıklı yaşamaya karar verip hem spor yapmak hem de sağlıklı beslenmek isteyenler için resmi Becel sağlıklı yaşam uygulaması.

Kalbini Sev, Becel tarafından Android ve iOS platformlarında çıkarılan ücretsiz ve yararlı bir sağlıklı yaşam uygulaması. Kullanıcılarına ödüller sunan uygulama sayesinde koşularınızı ve yürüyüşlerinizi takip ederek aynı zamanda birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemek tarifi de öğrenebiliyorsunuz.

Modern, şık ve sade tasarımı ile öne çıkan uygulamanın kullanımı son derece basit. Bu nedenle kullanırken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Uygulama üzerinde oluşturacağınız profilinizde tüm yürüyüş ve koşu istatistikleriniz bulunuyor.

Uygulama yürüyüş ve koşularınızı takip edebilmek için GPS kullandığı için sürekli kullanımlarda cihazlarınızın bataryalarını normalden fazla tüketiyor. Eğer sağlıklı yaşamak istiyorsanız ve bunun için bir yerlerden başlamanız gerektiğine inanıyorsanız sağlıklı ve beslenme ve spor için 'Kalbini' uygulamasını indirerek kullanmalısınız.