Kickerinho 1.0.0 (ios)

Kickerinho

Kickerinho
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kickerinho iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir top sektirme oyunudur.

Kickerinho gülünç ismiyle dikkat çeken ve adeta futbolcu olacağuna kulağına ismi fısıldanırken karar verilen bir gencin kontrolünü ele aldığımız bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda futbol sevdalısı bir karakterin top sektirme çalışmalarını yakından takip edeceğiz.

Beceri oyunu çizgisinden ilerleyen oyunda çok fazla bir aksiyon yok. Sadece ekranın ortasında duran karakterimize top sektirtmeye çalışıyoruz. Kickerinho ekrana dokunduğumuzda topa hamle yapıp sektiriyor. Bunu mümkün olduğunca ileri götürmeye çalışıyoruz. Ne kadar çok yaparsak o kadar fazla puan alıyoruz. Ne kadar fazla puan alırsak yükse skorumuz o kadara artıyor.

Oyunda kullanılan grafikler gerçekten üzerinde çalışılmış ve kaliteli görünüyor. Kontroller de basit ve akıcı. Zaten ekrana tıklamaktan başka bir şey yapmadığımız için sorun yaratacak herhangi bir durum söz konusu olmuyor.

Oyunun en güzel taraflarından birisi de tekrar ettikçe yeteneklerin gelişmesi. Ne kadar çok top sektirirseniz o kadar gelişim kaydediyor ve her defasında daha fazla puan alıyorsunuz. Basit yapısına rağmen eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Kickerinho adeta bağımlısı olacağınız bir beceri oyunu.

YORUMLAR