Kickstarter 2.8 (ios)

Kickstarter

2.8
Kickstarter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kickstarter uygulaması ile iOS cihazlarınızdan Kickstarter'da yayınlanan projeleri takip edebilirsiniz.

Kickstarter resmi mobil uygulaması ile site üzerinde yayınlanan projelere göz atabilir ve kendi projelerinizi sunabilirsiniz. Film, oyun ve müzikten sanat, tasarım ve teknolojiye yüzlerce projeyi bünyesinde barındıran sitenin mobil uygulaması da masaüstü kadar başarılı.

Yaratıcı projeler için finansman desteği sağlayan bir platform olan Kickstater’ın iPhone uygulaması hem yenilikçi fikirleri takip edebileceğiniz, hem de projelerinizi hayata geçirmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Kickstarter iPhone ve iPad uygulaması modern ve basit kullanımlı arayüz ile geliyor. Projeler arasında hızlıca geçiş yapabiliyor, projelere detaylı olarak bakabiliyor, proje videolarını izleyebiliyor, proje güncellemelerini takip edebiliyorsunuz. Desteklediğiniz projeyi işaretleyip proje bitmeden haber verilmesini de isteyebiliyorsunuz. Eğer projeyi oluşturan kişiyseniz, projenize yapılan yorumları inceleyebiliyor, proje ilerlemesini takip edebiliyor ve tabii ki destekçilerinizle istediğiniz an iletişime geçebiliyorsunuz.

Eğer yaratıcı ve yenilikçi bir projeniz varsa ve de yeni fikirleri takip etmek istiyorsanız Kickstarter’ın resmi uygulamasını kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR