Kim Kardashian: Hollywood 1.1.0 (ios)

Kim Kardashian: Hollywood

Kim Kardashian: Hollywood
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hollywood semalarında yıldızların yaşam tarzına tanık olmak isteyen herkes için hayata artık Kim Kardashian’ın penceresinden bakmak mümkün.

Kim Kardashian’ın hayatını yaşamak, hatta Kim Kardashian olmak ister miydiniz? Bunun için Los Angeles şehrine kadar uçmanıza gerek yok. Kim Kardashian: Hollywood sayesinde mobil cihazınızdan bu intişamlı hayata sahip olabileceksiniz. Kardashian olarak dünya üzerindeki en lüks mekanlarından biri olan Hollywood, sizin kırmızı halılarla karşılanacağınız bir mekan olacak. Etrafınızda fotoğrafçı hiçbir zaman eksik olmayacak. Ünlü bir yıldızın hayatını ve yaşam tarzını yönetmeye çalıştığınız bu oyunda Kim Kardashian olarak diğer yıldızlarla bir araya gelip her farklı ortam için kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Yeni havalı kreasyonlarınızı böyle diğer tüm ünlüler görecek. Başkalarıyla kaçamak yaparken paparazilere yakalanmamaya çalışın.

Film yıldızları, mankenler ve müzisyenlerin şehri olan Hollywood’da gerçek odak noktası olabilmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Los Angeles şehrinin tamamı size kul köle olsun istiyorsanız diğer ünlüler ile rekabet etmeniz kaçınılmaz. Bu rekabeti özel gece kulüpleri, lüks butiklerden tutun, gösterişli evler ve kıyafetlere kadar taşımanız gerekiyor. Şehir size sıktıysa New York ve Miami’ye kaçıp soluklanmanız da mümkün. Ünlü olmanın gereklilikleri arasında ünlü bir sevgili bulmak da var. Hangisini seçip hangisini geri çevireceğinize karar verip super ünlü bir çift olun. Arkadaşlarınızla da oynayabildiğiniz bu oyunda onları yaşam tarzınız ve stilinizle kıskandırın.

YORUMLAR