King of Math Junior 1.1.8 (ios)

King of Math Junior

King of Math Junior
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

King of Maths Junior eğlenceli bir matematik oyunudur. Çocuklar için üretilen bu oyunda bir dizi matematik işlemini çözmeye çalışıyoruz.

King of Maths Junior özellikle gelişme çağındaki çocukların severek oynayacakları bir dizi oyun içeren bir oyun. Oyun İngilizce olduğu için temel seviye İngilizce bilmek gerekiyor. Fakat kesinlikle çok ağır değil. Adından da anlaşılacağı gibi daha çok matematik üzerine yoğunlaşıyor ve çocukların temel matematik bilgilerini taze tutuyor.

Oyunda çeşitli meyveler, sevimli balıklar, saatler ve geometrik şekillerle hazırlanmış farklı soru tipleri mevcut. Örneğin iki saat gösteriliyor ve aradaki dakika farkı soruluyor. Veya yapboz görünümündeki balığın eksik parçasının hangisi olduğunu bulmaya çalışıyoruz.

King of Maths Junior'da toplama, çıkartma, bölme, çarpma, ölçme, bulmaca çözme gibi farklı soru tipleri bulunuyor. Bunların sürekli değişmesi oyunun bir süre sonra sıkıcı bir hale gelmesini engelliyor. Eğlenceli grafiklerin kullanımı çocukların dikkatini çekecektir. Oldukça keyifli ve öğretici bir yapıya sahip olan King of Maths Junior çocuklar için en iyi oyunlardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.