King Rabbit 1.1.1 (ios)

King Rabbit

King Rabbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

King Rabbit, kral tavşan olarak hapsolmuş arkadaşlarınızı kurtarmaya çalıştığınız bir bulmaca oyunu.

King Rabbit, retro havası estiren görselleriyle görsel açıdan çok oynanışa önem verenlerin keyif alarak oynayacağını düşündüğüm bir bulmaca oyunu. Oyunun adından da tahmin edeceğiniz üzere ana karakter bir kral tavşan. Kral lakabını almamızın sebebi hapsolan arkadaşlarımızı kurtaracak tek kişi olmamız.

Kafese hapsedilmiş yavru tavşanları kurtarmak için durmadan koşturduğumuz oyunda karşımıza haliyle birçok engel çıkıyor. Tavşan delikleri, çiviler, atış kuleleri, testereler, bombalar, iksirler ve daha nice ölümcül tuzağın yanı sıra orkoya benzeyen karakter minik arkadaşlarımıza ulaşmamızı zorlaştırıyor.

İlk olarak iOS platformunda indirilmeye açılan oyun basit kontrollere sahip olduğundan küçük ekranlı iPhone’da da rahatlıkla oynanabiliyor. Tavşanı engellerden kaçırıp kafeslere ulaştırmak için kaydırma hareketini kullanıyoruz. Gerek etrafımızdaki yaratıklardan kaçıp kendimizi kurtarmak, gerekse de bizi kafeslere ulaştıran yolumuzu yapmak için kutuları itekliyoruz. Olabildiğince seri şekilde zıplamamız hayatta kalmamız, hayat kurtarmamız açısından önemli.

YORUMLAR