Kungfu Rabbit Dash

Kungfu Rabbit Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kungfu Rabbit Dash, her yaştan oyunseverin büyük beğeniyle oynayabileceği bir beceri oyunu.

Kung Fu Rabbit Dash, iPhone ve iPad cihazları üzerinde eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir oyun oynamak isteyenlere hitap ediyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu beceri oyunundaki temel amacımız kontrolümüze verilen tavşanı engellere çarpmadan ilerletmek ve mümkün olan en yüksek puanı elde etmek.

Bu tarz oyunların genelinde olduğu gibi Kung Fu Rabbit Dash de tek dokunuşla kontrol mekanizmasına sahip. Ekrana dokunduğumuz anda kontrolümüzdeki tavşan zıplıyor.

Bu noktada en çok dikkat etmemiz gereken şey ise tırmandığımız parkur üzerindeki ağaçlara çarpmamak. Bunu gerçekleştirebilmek için ekrana doğru zamanda dokunuşlar yaparak havuçları kırmalı ve kırılan yerden geçerek karşı tarafa geçiş yapmalıyız.

Zamanlamada yapacağımız en ufak bir hata ne yazık ki ağaçlara çarpmamızla sonuçlanıyor ve tahmin edebildiğiniz gibi baştan başlamak zorunda kalıyoruz. Bağımlılık yaratan beceri oyunlarından olan Kungfu Rabbit Dash hem çocuk hem de yetişkin oyunseverler tarafından zevkle oynanabilecek düzeyde.

YORUMLAR