Kuş Sesleri 1.2 (ios)

Kuş Sesleri

1.2
Kuş Sesleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    211

  • ÜRETİCİ

    Android AVM

Kuş Sesleri, farklı kuşların hem seslerini dinlemenize hem de fotoğraflarını görüntülemenize olanak sağlayan ücretsiz bir iOS uygulaması.

Kuş Sesleri, hem iPhone ve iPad sahibi olup hem de kuş seven kişiler için geliştirilen eğlenceli ve güzel bir iOS uygulaması.

Uygulama genel olarka farklı kuş türlerinin sesini dinlemeniz ve fotoğraflarını görmeniz için tasarlanmış. Fakat ekstra olarak içerisine bir yarışma ve eğlence bölümü de eklenerek çok dha kullanışlı hale getirilmiş.

Eğer kuşları çok seviyorsanız ve kuşların seslerini dinlemek ya da fotoğraflarını görmek istiyorsanız bu uygulama sizin için ideal.

Kuşların sesleri ve resimleri dışında kuşların özelliklerini ve kuşlar hakkında ilgi çekici bilgileri de sunan uygulama, oldukça kullanışlı.

İndirip iPhone ve iPad'lerinize kurduktan sonra internet bağlantısı olmadan da uygulamayı kullanabilmeniz mümkün. Tasarım açısından biraz eksik bulduğum uygulama, biraz daha güzel bir tasarıma sahip olabilirmiş. Fakat sağladığı içerikler sayesinde tasarım eksikliğini kapatıyor diyebilirim.

Sade ve basit bir uygulama olan Kuş Sesleri'ni ücretsiz olarak indirip dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

YORUMLAR