Land Them Crates 1.1 (ios)

Land Them Crates

1.1
Land Them Crates
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Land Them Crates beceri oyunlarından keyif alan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

Land Them Crates farklı bir oyun arayanlar için ideal bir seçenek. Hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyunda başarılı olabilmek için hem sabırlı hem hızlı hem de çok dikkatli olmamız gerekiyor. Bunlardan birinin eksikliği halinde büyük bir patlama yaşıyor ve koca şehri adeta savaştan çıkmışa döndürüyoruz!

Oyundaki tek amacımız patlayıcı içeren kutuları düzgün bir şekilde istiflemek. Bunu yaparken hassas bir şekilde davranmamız gerekiyor yoksa kutular hasar alıp patlayabiliyor.

Grafik olarak ortaya bir hayli güzel bir yapı koyan Land Them Crates’te kübik modellemeler ve detaylandırılmış bölüm tasarımları oyunun keyif seviyesini katlıyor. Buna ek oalrak oyunda sunulan kontroller de sorunsuz bir şekilde çalışmakta. Zaten oyunda çok hassas bir iş yaptığımız için kontrollerin sorunsuz olması gerekiyor. Göz alıcı grafiklere ek olarak Land Them Crates’te orijinal müzikler ve ses efektleri de kullanılmış. Hepsi bir araya geldiğinde ortaya oynanması gereken bir oyun çıkıyor.

Beceri ve kabiliyet bazlı oyunlardan keyif alıyorsanız Land Them Crates’i mutlaka denemelisiniz. Üstelik tamamen ücretsiz.

YORUMLAR