LEGO City My City

LEGO City My City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO City My City ücretsiz bir LEGO oyunudur

LEGO City My City bize LEGO evreninde eşsiz bir eğlence yaşama imkanı sunan resmi LEGO oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimiz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir oyun olan LEGO City My City'de bir LEGO şehrinde geçen olaylar konu alınıyor. Bu şehir içerisinde farklı görevler alarak eğlenceye başlıyoruz.

LEGO City My City birçok farklı oyun türünün bir birleşimi halinde olan bir oyun. Oyunda kimi zaman polis aracına atlayarak suçluları kovalıyoruz, kimi zaman aynı işi yayan olarak yapıyoruz. Eğer yarıi oyunu oynamayı severseniz LEGO City My City'de en yüksek hızı yapmaya çalışabiliyor ve farklı arabaları kullanabiliyorsunuz. Kaza yapan araçları çekmek içinse çekici kullanarak trafiği açmaya gidebiliyorsunuz. Eğer itfaiye simülasyonlarını severseniz LEGO City My City hoşunuza gidecektir; çünkü şehrin farklı bölgelerinde çıkan yangınları söndürebilmek için itfaiye aracınıza atlayabiliyor ve yangını söndürmek için uğraş verebiliyorsunuz.

LEGO City My City'de görevlerimiz havada da devam ediyor. Oyunda gemi kazası sonucu denizde köpekbalıklarlıyla başbaşa kalmış insanları sahil güvenlik helikopteri ile kurtarmaya çalışmaktayız. Kargo görevlerinde ise kargo uçağımızla hava trafiğine dikkat ederek kargomuzu hava alanına bırakmaya çalışıyoruz.

LEGO City My City güzel grafikleri ve eğlenceli yapısıyla öne çıkarken ücretsiz olması oyuncuları sevindiriyor.

YORUMLAR