Let's Go Rocket 1.1 (ios)

Let's Go Rocket

1.1
Let's Go Rocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Let's Go Rocket'te kendi roketimizi kullanarak uzaya çıkmaya çalışıyoruz.

Let's Go Rocket, iPhone ve iPad kullanıcıları için tasarlanmış eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kontrolümüze verilen roketi kullanarak uzaya çıkmaya ve bu sayede en yüksek skoru elde etmeye çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimizde karşımıza renkli ve şık detaylarla sülendirilmiş bir arayüz çıkıyor. Gerçekçilikten ziyade sürreal bir etkileyicilik yaratılmış olduğunu söylememiz gerekiyor. Oyunda yer verilen kontrol mekanizması tek dokunuş üzerine kurulu. Ekranda karmaşık kontrol birimleri yok ve sadece tek dokunuş yaparak roketi kontrol ediyoruz.

Kontroller kolay olsa da görev zor olduğu için zaman zaman sıkıntılı anlar yaşayabiliyoruz. Hiçbir engele çarpmadan ilerlemeye çalıştığımız için roketi çok hassas bir şekilde kontrol etmemiz gerekiyor. Ne kadar yükseğe çıkarsak alacağımız puan aynı ölçüde yüksek oluyor. Bu sayede arkadaşlarımızla bir araya gelip aramızda eğlenceli bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Let's Go Rocket beceri kategorisinde oynayabileceği ilginç ve etkileyici bir oyun arayan herkesin mutlaka değerlendirmesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR