[email protected]

LINE@
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

[email protected] firmaların müşterileriyle daha hızlı ve ekonomik bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan bir mobil uygulamadır

[email protected] firmalara çok daha ekonomik ve bir o kadar da hızlı bir şekilde müşterilerine ulaşma imkanı tanıyan bir mobil anlık mesajlaşma uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabileceğiniz [email protected] temel olarak firmalar ve müşteriler arasında bir köprü oluşturuyor. [email protected] kullanan firmalar hem toplu hem de bireysel olarak müşterilerine ulaşabilmekteler. Toplu SMS gibi yöntemlere benzer şekilde [email protected] üzerinden firmanın [email protected] hesabını arkadaş olarak eklemiş bütün müşterilere yayın mesajları iletilebiliyor. Böylece firmanın düzenlediği kampanya, indirim veya avantajlardan müşteriler daha hızlı bir şekilde haberdar olabiliyor.

[email protected] bir müşteri hizmetleri veya bireysel teknik destek aracı olarak da kullanılabiliyor. [email protected] sahibi firmalar kendi hesaplarını arkadaş listesine eklemiş müşterilerin sorularını sohbet üzerinden dinleyebiliyor ve yanıtlayabiliyor. Bu sayede yaşanan problemler daha hızlı bir şekilde çözümlenebiliyor. Ayrıca müşterilere özel fırsatlar da bu yolla duyurulabilmekte. Dilerseniz [email protected] hesabınız ile ilgilenmesi için alt yöneticiler de belirleyebilirsiniz.

Firmalar [email protected] üzerinden istatiksel verilere de ulaşabilmekte.

YORUMLAR