Little Inferno 1.21 (ios)

Little Inferno

Little Inferno
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Inferno, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Little Inferno, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz enteresan bir oyundur. Beceri oyunu demek çok da doğru olmasa da bu oyunu tanımlamak için başka bir kategori olduğunu sanmıyorum çünkü çok kendine özgü bir oyun.

World of Goo'nun yapımcıları tarafından geliştirilmiş olan oyun tam bir Indie oyunu diyebilirim. Yani bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirilmiş ve orijinalliğini korumayı başarmış oyunlardan bir tanesi.

İlk başta Facebook'taki çiftlik oyunlarına tepki olarak doğmuş olan oyun tıkla-bekle, beklemek istemiyorsan para öde mantığını eleştirmek için geliştirilmiş fakat daha sonra pek çok oyuncu tarafından sevilerek benimsenmiş.

Oyun aslında en temel içgüdümüz olan yok etme kavramı üzerine kurulu çünkü oyunda tek amacınız bir şeyleri şömineye atarak yakmak. Fakat oyun bunu çok eğlenceli ve farklı bir deneyime dönüştürüyor.

Hepimiz gerçekte bir şeyleri yaktığımızda ne olacağını görmek istiyoruzdur. Oyun bunu gayet gerçekçi bir biçimde yapıyor. Grafikler, fizik motoru, ses efektleri size inanılmaz gerçekçi bir deneyim sunuyor.

Neden bu oyuna para vereyim diye düşünüyorsanız örneğin bir futbol oyununda topa vurmak veya hayatta kalma oyununda ateş etmek nasıl eğlenceliyse bu oyunda da bir şeyleri yakmak bir süre sonra size eğlenceli geliyor.

Oyunda yaktığınız her eşya size para kazandırıyor ve daha sonra bu para ile de yeni eşyalar alabiliyorsunuz. Örneğin kombinasyonlar yapıp birden çok eşyayı aynı anda yaktığınızda beklenmedik miktarlarda para kazanabiliyorsunuz.

Benzer oyunlardan sıkıldıysanız ve farklı bir oyun denemek istiyorsanız Little Inferno'yu tavsiye ediyorum.

YORUMLAR