Logo Bulmaca

Logo Bulmaca
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logo Bulmaca eğlenceli bir görsel hafıza oyunudur

Logo Bulmaca görsel hafızanızı test etme olanağı veren ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Günlük hayatımızda televizyon seyrederken, gazete okurken, internette gezinirken veya ilan panolarının yanından geçerken birçok farklı logoya rastlıyoruz. Bu logoların kimi canlı renkleri ve dikkat çekici görünümüyle ilgimizi yöneltmemize neden olurken kimi aynı etkiyi yaratmayabiliyor. Logo Bulmaca'da bu logoları ne kadar hatırladığımızı test eden ve eğlenceli vakit geçirmemize yardımcı olan bir oyun.

Logo Bulmaca'da temel amacımız bize gösterilen logoların hangi firma veya markaya ait olduğunu tahmin etmek. Logoları doğru bir şekilde tahmin ettikçe sonraki seviyelere ilerleyebiliyoruz ve yeni logoları açabiliyoruz. Her doğru logo tahminimizde ise altın kazanıyoruz. Bu altınları tahmin etmekte zorlandığımız logolar ile ilgili ipuçları satın almak veya logoları açabilmek için kullanabilmekteyiz.

Logo Bulmaca bize saatler süren eğlence sunmasının yanında düzenli yayınlanan güncellemeler sayesinde logo arşivini de zaman geçtikçe geliştiriyor. Bu sayede oyunun sürekli ilgi çekici bir yapı kazanması sağlanıyor ve oyunu her oynadığınızda yeni bir tecrübe yaşamanıza olanak veriliyor.

YORUMLAR