Mad Drift 1.0 (ios)

Mad Drift

1.0
Mad Drift
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Drift kısa süre içerisinde bağımlılık yapan bir beceri oyunudur

Mad Drift eğer zorlu oyunlarda yakaladığınız yüksek puanları arkadaşlarınızla karşılaştırmaktan hoşlanıyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir drift oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Mad Drift size bolca adrenalin salgılatacak bir mobil oyun. Son model spor arabanızla yolda giderken frenlerinin patladığını düşünün. Bu durumda yolda kaza yapmadan ilerleyebilmek için tek şansınız drift yapmak olacaktır. İşte Mad Drift'te de drift yeteneğini kullanarak hayatta kalmaya çalışan bir şöförü canlandırıyoruz.

Mad Drift'te temel amacımız aracımız durmadan ilerlerken karşımıza çıkan kayalara çarpmamak. Yolun kenarına da çarpmamamız gerekiyor. Kimi zaman 2 kaya arasındaki dar geçitlerden geçmemiz de gerekmekte. Mad Drift basit bir kontrol yapısına sahip olsa da oyunda uzun süre ilerlemek inanılmaz zor. Yolda giden aracımızı yönlendirmek için ekranın sağına veya soluna dokunmamız yeterli.

Mad Drift'in bu zor yapısı oyunu tekrar tekrar oynamanıza sebep oluyor.