Magic River 1.0 (ios)

Magic River

1.0
Magic River
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic River eğlenceli bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Magic River yediden yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden ve dinlendirici bir yapıya sahip olan bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Magic River'da temel olarak nehirde kürek çekerek yol almaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız u nehrin en uzak noktasına yolculuk etmeye çalışıyor; fakat karşısına farklı engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmasına yardımcı olmak ise bize düşüyor. Oyun boyunca en uzun süre yol alarak en yüksek puanı yakalamak için çabalıyoruz.

Magic River'da karşımıza kayalar çıkıyor. Bu kayalara çarpmamak için teknemizi zamanında sağa ve sola doğru kaydırıyoruz. Ayrıca aniden timsah gibi yırtıcı hayvanlar nehre atlıyor. Bu tehlikelere karşı reflekslerimizi kullanarak kendimizi korumamız gerekiyor. Oyun boyunca toplayacağımız mücevherlerle yeni kahramanların ve teknelerin kilidini açabiliyoruz.

Magic River göze hoş görünen grafikleri huzur verici müzikler ve ses efektleriyle birleştiriyor. Oyunun genel olarak oldukça kolay oynandığı söylenebilir.

YORUMLAR