Magic Touch: Wizard for Hire 0.1 (ios)

Magic Touch: Wizard for Hire

0.1
Magic Touch: Wizard for Hire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Touch: Wizard for Hire, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz orijinal bir beceri oyunu.

Magic Touch: Wizard for Hire, iPhone ve iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıktı. İlginç bir deneyim sunan oyunda daha önce çok az oyunda karşılaştığımız türden bir yapı mevcut. Bu da oyunun rakiplerinden sıyrılmasını sağlıyor.

Magic Touch: Wizard for Hire genel anlamda bir savunma oyunu olarak ilerliyor fakat savunma adına yapmamız gereken görev daha çok el becerisi üzerine kurulu. Sürekli olarak gelen balonları ekrana şekiller çizerek yok etmeye çalışıyoruz. Balonların üzerinde bulunan şekilleri doğru bir şekilde ekrana çizmek çok önemli. Eğer şekilleri olmaları gerektiği gibi çizemezsek o hamle boşa gidiyor ve ne yazık ki düşmanlar kalemize yaklaşıyor.

Oyunda birçok bonus ve güçlendirme seçeneği mevcut. Hız ve refleks üzerine kurulu olduğu için oyunda karşımıza çıkan güçlendirmeler işimizi kolaylaştırmaya yönelik amaçlara hizmet ediyorlar. Örneğin bazıları zamanı yavaşlatırken bazıları düşmanları zararsız kurbağalara çeviriyor. Hatta istersek devasa bir ejderha çıkartarak tüm düşmanları yok edebiliyoruz.

Genel olarak sürükleyici ve ekrana kilitleyici bir yapıya sahip olan Magic Touch: Wizard for Hire, beceri odaklı aksiyon oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.