Magnetic Billiards: Blueprint

Magnetic Billiards: Blueprint
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magnetic Bİllards: Blueprint, ücretsiz olarak iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu.

Magnetic Billards: Blueprint, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç ve sürükleyici bir bulmaca oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun pek çok otorite tarafından en iyi mobil oyunlar arasında gösteriliyor. Söz konusu bu oyun çıkış noktasını Kıdemli oyun tasarımcıları olan Joe ve Ste Pickford'un kilerde buldukları aile yadigari proje planlarından alıyor. İlk önceleri hiçbir anlam veremedikleri bu projeler, oyun tasarımcılarına ilham kaynağı oluyor.

Oyun temel olarak herhangi bir bilardo oyunu gibi işliyor. Kolay gerçekleştirilen parmak sürükleme hareketleriyle topları fırlatabiliyoruz. Aynı tasarımlara sahip olan topları birbirlerine yapıştırmak temel görevimiz. Benzer toplar yan yana geldiklerinde bir mıknatıs gibi birbirlerine tutunuyorlar. Bu şekilde devam ederek tüm masayı tamamlamaya çalışıyoruz. Masalarda hiçbir delik bulunmuyor. Birleşen toplar otomatik olarak yok oluyorlar.

Oyunda kazanacağımız puan yaptığımız hamlenin zorluğuna ve aldığımız risk oranıyla doğru orantılı. Ne kadar riskli hamleler yaparsak alacağımız puanlar da o denli fazla oluyor. Dolayısıyla işin kolayına kaçmak yerine en zor hamleleri yapmamız gerekiyor.

Görsel olarak sade ve minimal bir tasarım anlayışına sahip olan Magnetic Billards: Blueprint, bulmaca oyunları oynamaktan keyif alan büyük küçük herkesin zevkle oynayabileceği bir oyun.

YORUMLAR