Make Them Fall 1.0 (ios)

Make Them Fall

1.0
Make Them Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Make Them Fall tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Make Them Fall iOS işletim sistemleriniz üzerinde oynayabileceğiniz zorlu bir beceri oyunudur. Beceri oyunları kategorisinde çok sayıda oyun yer alsa da Make Them Fall’un verdiği eğlence dozuna yaklaşan çok az oyun var.

Oyundaki amacımız sürekli olarak aşağı düşen karakterleri dikenlere değmeden mümkün olduğu kadar aşağı düşürmek. Aynı anda iki farklı karakteri kontrol ettiğimiz için oyun epey zor. Özellikle bir noktadan sonra hızlanıyor ve reflekslere düşen iş artıyor.

Make Them Fall’da iki karakteri yönetmek zorundayız fakat kendinize güveniyorsanız 6 karaktere kadar ilerleme şansını var. Elbette bu noktada arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Oyunda elde ettiğiniz puanları sosyal medya araçları üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilir kendi aranızda eğlenceli bir rekabet ortamı yaratabilirsiniz.

Oyunda basit ve minimalistik grafik ve modelleme sistemi kullanılmış. Zaten bu tarz bir oyunda yüksek kaliteli 3D grafikler kullanılsaydı aynı keyif ortamı yaratılamazdı. Siz de reflekslerinizi test edebileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Make Them Fall’u denemelisiniz.

YORUMLAR