Marble Drop

Marble Drop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marble Drop fizik tabanlı bulmaca oyunları arasında dikkat çeken alternatifler arasında yer alıyor.

Marble Drop ilginç dinamikleriyle dikkat çeken bir bulmaca oyunu. Bu kategoride yer alan oyunlar genelde orijinallikten uzak olurlar fakat Marbe Drop bu yargıyı yıkabilecek kadar iyi tasarıma sahip olan bir oyun.

Oyunda tamamlamamız gereken 60 nölüm bulunuyor. Biraz daha olsa daha iyi olabilirdi çünkü kendinizi kaptırınca 10-15 bölüm geçmiş oluyorsunuz. Bu da oyunun birkaç gün içerisinde biteceğini işaret ediyor. Fakat belirtilene göre yeni bölümler sürekli olarak eklenecek.

Oyundaki temel amacımız yukarıdan aşağı bırakılan bilyeleri doğru kutularda toplamak. İlk bölümler alıştırma atmosferinde ilerliyor fakat birkaç bölüm sonra oyunun gerçek dinamiklerine giriş yapıyoruz. Bölümleri başarıyla tamamlayabilmek için bilyelerin ilerleyeceği yolları iyi kestirmek gerekiyor.

Oyunda yer alan bölümler tamamen farklı tasarımlar asahip oldukları için herhangi bir tekdüzeliğe rastlamak mümkün olmuyor. Bazıları gerçekten zeka yoruyor ve çözümü için kafa yormak gerekiyor. Fizik tabanlı bulmaca oyunları sevenler tarafından oldukça tutulacağına inandığım bu oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR