Maze King 1.0.0 (ios)

Maze King

Maze King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maze King tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve yüksek dikkat gerektiren bir bulmaca oyunudur.

Maze King yüksek dikkat gerektiren bir iOS oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki amacımız içinde bulunduğumuz labirentten kaçmak. Uğur böceğine benzeyen bir şeyi kontrol ettiğimiz oyunda karmaşık koridorlar arasında yol bulmaya çalışmak zaman zaman işkence gibi oluyor. Bu yüzden eğer akıcı ilerleyen basit bir oyun peşindeyseniz Maze King son denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

Oyunun en ilgi çeken yanlarından bir tanesi çoklu oyuncu modu sunması. Bu modda aynı labirentte arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz. Kontrol mekanizması kolay kullanım özelliklerine sahip. Bu yüzden kontrollere bağlı herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Oyunda ilk bölümler kolay başlıyor fakat ilerledikçe işler değişiyor. Giderek karmaşıklaşan bölümlerde yol bulmaya çalışmak oldukça zor. Bu noktada daha dikkatli davranmalısınız. Aksi halde size verilen süre içerisinde bölümü bitiremeyebilirsiniz.

Maze King özellikle tablet ekranlarında oynandığında keyif veriyor. iPhone’ların küçük ekranlarından oynamaya çalışırsanız keyfiniz kaçabilir! Kısaca bulmaca oyunları hoşunuza gidiyorsa Maze King göz atmanız gereken alternatifler arasında yer almalı.

YORUMLAR