Me Books 1.9 (ios)

Me Books

1.9
Me Books
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Me Books, çocuklarınızın iPhone ve iPad'leri üzerinde yatmadan önce kitap okuyabilecekleri ücretsiz ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Me Books, çocuklarınızın uyumadan önce hikayeler okumasını sağlayacak olan yararlı ve ücretsiz bir kitap okuma uygulamasıdır. Bütün çocuk klasiklerini içinde barındıran uygulamaya her hafta düzenli olarak yeni kitaplar eklenmektedir.

Uygulama ücretsiz olmasına rağmen, uygulama içerisinde okumak istediğiniz kitapları satın almak zorundasınız. Makul fiyatlar karşılığında satın alabileceğiniz kitaplar sayesinde çocuğunuz uyumadan önce kitap okuyabilir. Uygulama içerisinde yer alan kitaplar İngilizcedir. Böylelikle çocuklarınızın İngilizcesini geliştirebilmek için de uygulamadan yararlanabilirsiniz. Hatta çocuklarınız ile birlikte okuyarak anlamadıkları yerleri onlara Türkçe anlatabilirsiniz.

Geniş çaplı bir kitap koleksiyonuna sahip olan MeBooks sayesinde çocuklarınızın düzenli olarak kitap okumalarını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz okumaları karşılığında onlara belirli ödüller koyarak teşvik edebilirsiniz. Çocukların daha çok ilgi duyduğu akıllı telefon ve tabletler üzerinde daha etkili bir kitap aracı olan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

Özellikler:

  • En uygun kitap fiyatları
  • 180'den fazla farklı kitap
  • Düzenli olarak her hafta eklenen yeni kitaplar
  • İlk kitap ücretsiz

YORUMLAR