Medieval Craft: Town Building

Medieval Craft: Town Building
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Medieval Craft: Town Building ücretsiz bir Minecraft alternatifidir

Medieval Craft: Town Building oyunculara sunduğu zengin içerikle uzun süren bir eğlence yaşamanızı mümkün kılan Minecraft benzeri bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Medieval Craft: Town Building'de Steve adlı bir kahramanın hikayesine tanık oluyoruz. Orta Çağ temasına sahip olan oyunda kendi yaşayacağımız kasabayı inşa ediyoruz ve kasabamızı tehlikelerden korumaya çalışıyoruz. Görkemli yapılar inşa edebilmek için çevremizde yer alan kaynakları keşfetmemiz gerekiyor; bu da yeni tehlikelerle yüzleşmemiz anlamına geliyor.

Medieval Craft: Town Building'de oyunculara 3 farklı oyun modu sunuluyor. Survival modunda üzerimize saldıran korkunç canavarlara karşı ne kadar uzun süre hayatta kalacağımızı test ediyoruz. Defence modunda ise kayıp hayvanlarını bulmaya çalışan bir çiftçiye yardım ediyoruz. Çiftçinin hayvanlarını bulduktan sonra onları aç canavarlardan korumamız gerekiyor. Creative modda ise yaratıcılığımızı özgürce konuşturabiliyoruz. Bu modda kendi dünyamızı tasarlarken evler, kaleler, dükkanlar, çiftlikler inşa edebiliyor çiftliklerimizde hayvanlarımızı yetiştirebiliyoruz.

Medieval Craft: Town Building'de gece gündüz döngüsüne de yer veriliyor. Oyunun başarılı bir Minecraft alternatifi olduğu söylenebilir.

YORUMLAR