Mega Bunny Run

Mega Bunny Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12

  • ÜRETİCİ

    Run Bunny

Mega Bunny Run, kendisini yakalamak üzere olan bir ayıdan kaçan tavşan ile koşabildiğiniz kadar koşmanız gereken ücretsiz iOS koşu oyunu.

Mega Bunny Run, kendine ait bir hikayesi olan ve oynaması oldukça eğlenceli bir iOS sonsuz koşu oyunu. Yaklaşık 2 yıldır popüler olan sonsuz koşu oyunlarından bir tanesi olan fakat diğerlerinden biraz daha farklı bir temaya sahip olan bu oyunda, ayının balını yiyen bir tavşanı kontrol ediyoruz. Balı yenilen bir ayı nasıl hisseder? Elbette "Kızgın!". Balı yendiği için öfkeli olan ayı balını yiyen tavşanı yakalamak isteyip düşüyor peşine ve tam da burada görev bize düşüyor. Farklı iklim koşulları ve engellere aldırış etmeden yapmamız gereken tek şey tavşan ile ayıdan kaçmak. Olabildiğince uzak mesafeye koşmanız gereken oyunda yolunuz üzerindeki altın ve elmasları toplamanız gerekiyor. Sonrasında bu altın ve almasları kullanarak farklı özel güler satın alabiliyorsunuz. Böylece ayıdan kaçmaz sizin için daha kolay hale geliyor.

Oyun tema olarak rakiplerinden farklı olmasına rağmen oynanış olarak oldukça benzer. Bu nedenle daha önce bir koşu oyunu oynadıysanız çok fazla sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum ama ilk bir kaç oyunda erken yanabilirsiniz. Sonrasında alışarak uzun mesafe koşmaya başlayabilirsiniz.

Kazandığınız altınlar ile birlikte alabileceğiniz özelliklerden bazıları ise: altınların hepsini toplamak için mıknatıs, görünmez koşu sağlayan ayakkabı, uçan kanatlar, büyüten pot vb. şeklinde. Bu özellikler oyun içinde oldukça önemli olduğundan oynarken çok altın kazanmaya çalışmanız gerekiyor.

Bu tür beceri oyunları benden sorulur diyorsanız, Mega Bunny Run'ı ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek hemen arkadaşlarınızla mücadeleye başlayın.

YORUMLAR