Men's Room Mayhem

Men's Room Mayhem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • Üretici

    Ripstone Ltd

Men's Room Mayhem esprili bir konuya sahip olan eğlenceli bir beceri oyunudur ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Men’s Room Mayhem beceri oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli bir oyundur. Esprili atmosferiyle dikkat çeken oyunda umumi bir tuvaletin kontrolünü üstleniyoruz. Kulağa biraz tuhaf ve tiksindirici gelse de durum bu ve görevimizi ne pahasına olursa olsun başarıyla tamamlamak zorundayız.

Oyunda kuşbakışı bir kamera açısına yer verilmiş. Yukarıdan baktığımız tuvalette işleri yolunda tutmalıyız. Etrafın kirlenmemesi ve gelen müşterilerin birbirleriyle kavga etmemesi gerekiyor. Gelen müşterileri uyum içerisinde yönetmeli ve onları boş pisuvarlara yönelndirmeliyiz. Herhangi bir karışıklık çıkması durumda oyun sona eriyor. Tuvaleti ne kadar süre uyum içerisinde yönetebilirsek o kadar fazla puan alıyoruz.

Men’s Room Mayhem’in kontrol mekanizması gerçekten çok iyi ayarlanmış. Kişilerin üzerine dokunup onlara yol çizerek yönlendirme yapıyoruz. Kontrol mekanizmasına ek olarak grafiklerde de bir özen havası hakim.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Men’s Room Mayhem esprili bir beceri oyunu arayan herkesin denemesi gereken alternatifler arasında yer alıyor.

YORUMLAR