Mercury Web Browser

Mercury Web Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    114

  • Üretici

    iLegendSoft

iPhone ve iPad'inizde kullanabileceğiniz gelişmiş web tarayıcılar arasında yer alan Mercury Web Browser aynı zamanda ücretsiz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz web tarayıcılar arasında Mercury Web Browser da yer alıyor ve artık klasikleşmiş olan diğer web tarayıcılarına karşı oldukça güçlü bir alternatif oluşturuyor. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olan tarayıcıyı denerken bile ne kadar kullanıcı dostu olduğunu görebilirsiniz.

Tarayıcı, modern web tarayıcılarda yer alan sekmeli görünüm, cihaz senkronizasyonu, indirme, tam ekranlı gezinti, reklam engelleme gibi özellikleri barındırırken, aynı zamanda tema desteği, Dropbox senkronizasyonu, dosya paylaşımı ve UserAgent değiştirme gibi oldukça faydalı ek özelliklere de sahip. Böylece sıradan web tarayıcılarla arasına bir mesafe koyuyor ve daha rahat bir internet gezintisi yapmanızın yolunu açıyor.

Performans olarak herhangi bir sıkıntısı olmayan uygulamanın web sitelerini görüntülemekte de bir sıkıntısı yok. Ayrıca geceleri ekran parlaklığının azaltılması gibi gözlerinizi koruyacak olan yöntemler dahi uygulamada unutulmamış. Mevcut tarayıcısından sıkılanlara öneriyorum.

YORUMLAR