Merge Town! 1.7.1 (ios)

Merge Town!

Merge Town!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Merge Town ile kendi kasabalarınızı inşa edin, geliştirin ve birleştirip bir metropol şehri oluşturun.

Eğer hayallerinizde belediye başkanlığı varsa ve şimdiye kadar bir kasaba işletmek, arazi geliştirmek ve bir metropolisin sahibi olmak istiyorsanız Merge Town'dan başka bir yere bakmayın. Merge Town'u oynamak çok eğlenceliyken aynı zamanda sizi kendine bağlayan bir oyun olmasıyla dikkat çekiyor.

Merge Town oyununda bir araziye sahipsiniz ve bu araziyi bir kasabaya dönüştürmek sizin göreviniz. Her seferinde bir bina inşa ediyorsunuz. Her bina daha büyük bir bina oluşturmak için aynı çeşitteki diğer binalarla birleştirmeniz gerekiyor. Ayrıca arazi üzerine inşa ettiğiniz binalar size para kazandıracak. Yaptığınız binaları ne kadar büyük bir hale getirirseniz, kazancınız o kadar artıyor. Ne kadar çok kazanırsanız, o kadar fazla bina satın alabilir ve daha hızlı gelişebilirsiniz. Ayrıca yeni binalar keşfetmek ve yeni kasabalar yaratabilmek için paranızı kullanmanız gerekecek. Ekranın üst kısmındaki çubuk kasabanın gelişmişlik seviyesini ölçüyorken, XP kazanmak ve seviyelendirmek için binaları birleştirmeniz gerekiyor.

Kendi kategorisinde başarılı bir oyun olan Merge Town, ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda hızla geliştirebildiğiniz kasabınız sayesinde, oyundan sıkılmanız çok zor.