Microsoft Office Mobile

Microsoft Office Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    2,895

  • Üretici

    Microsoft Corp.

Microsoft Office Mobile, iPhone için resmi Office uygulamasıdır.

Microsoft Office Mobile, iPhone’unuz için optimize edillmiş resmi Office uygulamasıdır. Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint belgelerinizi hemen her yerden erişebilir, görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Microsoft hesabınıza giriş yaparak, iPhone için özel olarak hazırlanmış Office uygulamasını deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Bulut teknolojisi sayesinde OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint’te sakladığınız Office belgelerinize telefonunuzdan erişebilirsiniz. Ayrıca bilsayarınızda çalıştığınız bir belge mobil cihazınıza anında kaydedilir. Böylelikle son belgelere telefonunuzdan hızlıca erişebilir ve düzenleyebilirsiniz.

E-posta iletilerine eklenen Office belgelerini de görüntüleme ve düzenleme imkanı sunan Office Mobile’da belgeleriniz mükemmel görünür. Grafik, animasyon, SmartArt grafik ve şekiller telefonunuz için optimize edildiğinden tüm seçenekleri klavye kullanmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Office Mobile, belgelerinizi hızlı bir şekilde düzenleme ve paylaşmanız için ihtiyacınız olan tüm seçenekleri sunar. Word, Excel, PowerPoint belgeleri oluşturabilir, mevcut belgeleriniz üzerinde çalışabilir, OneDrive hesabınıza kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz. Çevrimdışı olsanız dahi en son belgeleri görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. İnternete bağlı olduğunuzda yaptığınız tüm değişiklikler otomatik olarak kaydedebilir.

Son güncelleme ile birlikte Office Mobile ev kullanımı için ücretsiz hale getirilmiş, uygulamada rastlanan hatalar düzeltilmiş ve kararlılık iyileştirmeleri uygulanmıştır.

YORUMLAR