Mind The Dot

Mind The Dot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mind The Dot her yaştan oyunseverin büyük bir beğeniyle oynayabileceği keyifli bir beceri oyunu.

Mind The Dot tamamen ücretsiz olarak sunulan ve her yaştan oyunseverin büyük bir beğeniyle oynayabileceği bir oyun. Bazı oyunlar ancak tabletlerin büyük ekranlarında oynanınca keyifli bir hale geliyor. Mind The Dot ise hem telefon hem de table ekranlarında oynanabilecek türden bir yapıya sahip.

Oyundaki temel amacımız ekranda gösterilen görevleri yerine getirmek ve bu şekilde bölümleri tamamlamak. Basit dokunma hareketleri üzerine kurulu olan kontrol mekanizması oyunun büyük bir rahatlıkla oynanabilmesini sağlıyor.

Açıkçası oyunu oynarken göze batan ve rahatsız eden bir noktayla karşılaşmadık. Oyunun dikkat çekici noktalarından bir tanesi de eğlenceli ses efektleri. Oyunun genel atmosferine olumlu katkıda bulunan bu ses efektleri kalite hissini de bir basamak yukarı taşıyor.

Sürekli kendi rekorumuzu kırmaya yönelten oyun yapısı Mind The Dot'ı bağımlılık yaratan oyunlar kategorisine koymamıza yetiyor. Siz de keyifli bir beceri oyunu denemek istiyorsanız Mind The Dot'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR