Misfit 1.17.0 (ios)

Misfit

Misfit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Misfit uygulaması ile gün içerisinde ne kadar aktif olduğunuzu, ne derece kaliteli bir uyku geçirdiğinize dair ayrıntılı rapor alabilirsiniz.

Gün içerisinde ne kadar aktifsiniz? Uykunuzu yeterince alıyor musunuz? Bu iki önemli sorununun yanıtını sizi gün içerisinde anbean takip eden Misfit uygulamasından alabilirsiniz.

Günlük spor aktivitelerinizi ve uykunuzu takip eden Misfit uygulamasını bunu başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmek için, Shine ve Beddit adında iki akıllı cihaza ihtiyaç duyuyor. Uzun süreli kullanımlar için ideal olan, yeri geldiğinde saat yeri geldiğinde de bir fitness aracı olarak kullanabileceğiniz Shine sayesinde koşma, yürüme, bisiklete binme, yüzme gibi etkinlikleriniz sonucunda ne kadar kalori yaktığınızı ve hedefinize ulaşmak için ne kadar çalışmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Beddit ise içerisindeki incecik uyku sensörleri yardımıyla uyku döngünüzü ve kalitenizi ölçüyor. Uyku esnasında kalbinizin nasıl attığından horlayıp horlamadığınıza kadar her şeyi sonradan görebiliyorsunuz.

Misfit uygulamasını profil oluşturmadan da kullanma şansına sahipsiniz. Ancak arkadaşlarınızı ekleyerek kendi sağlık durumunuzla onlarınkini kıyaslayabilmek ve de ayarları değiştirebilmek için bir profil oluşturmanız şart.

Misfit Özellikleri:

  • Kendinize bir hedef belirleyebilir, etkinlikleriniz için ayarlama yapabilirsiniz.
  • Aktivite ilerlemenize göz atabilir, uyku – kalori – mesafe gibi istatistiklere bakabilirsiniz.
  • Grafik üzerinden zaman içerisindeki aktivite seviyenizi görebilirsiniz.
  • Uyku döngünüzü ve kalitenizi görebilirsiniz.
  • Profilinizi kişiselleştirilebilir, arkadaş ekleyebilir, günlük aktivitelerinizi karşılaştırabilirsiniz.

YORUMLAR