MSN Health & Fitness

MSN Health & Fitness

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 352
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microsoft Corporation

MSN Health & Fitness, Windows platformundaki en kapsamlı sağlık ve fitness uygulaması ve tamamen Türkçe arayüz ile geliyor.

MSN Health & Fitness, daha sağlıklı ve kaliteli yaşama kavuşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere ulaşabileceğiniz bir sağlık ve fitness uygulaması.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda önyüklü gelen MSN servislerinden biri olan MSN Health & Fitness (MSN Sağlık ve Fitness) ile sağlık hususunda kafanıza takılan pek çok soruya yanıt bulabiliyorsunuz. Bunun yanında işten evinize geldiğinizde uygulayabileceğiniz çok sayıda egzersiz bulunuyor ki bunlar resimli ve videolu olarak ayrılmış ve hem rahatlıkla yapılabilecek hem de etkili hareketlerden oluşuyor. Tabii ki sağlık uygulamalarının olmazsa olmazı sağlık verilerinizi işleme izni vermesi MSN Sağlık uygulamasında da mevcut. Gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz spor aktivitelerinizi kaydedebiliyor, diyet izleyiciyi kullanarak günlük kalori alımınızı izleyebiliyorsunuz.

Sağlıklı bir yaşama kavuşmanızı sağlayan tüm bilgileri tek bir yerde sunan MSN Health & Fitness’ın en beğendiğim ve diğer sağlık uygulamalarında olmayan özelliği insan vücudunu 3 boyutlu olarak inceleme imkanı tanıması diyebilirim. İnsan vücudunun tüm bölgelerini detaylı olarak gösteren ve bilgi sunan anatomi bölümü gerçekten etkileyici.

MSN Health & Fitness, Windows platformunda en geniş ve kaliteli içerik sunan sağlık ve fitness uygulaması. Ayrıca tamamen Türkçe arayüz ile geliyor.