Model Auto Racing

Model Auto Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Model Auto Racing eğlenceli bir yarış oyunudur

Model Auto Racing iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyunudur.

Sıradan araba yarışı oyunlarından farklı bir yapıya sahip olan Model Auto Racing'de uzaktan kumandalı oyuncak arabaları kontrol ederek bitiş çizgisinden ilk geçen araba olmaya çalışıyoruz. Oyunda oyuncak arabaları kontrol ediyor olmamız bütün oyun yapısını etkiliyor ve özel fizik hesaplamalarıyla oyun daha da heyecanlı hale geliyor.

Model Auto Racing oldukça başarılı grafiklere sahip olan bir oyun. Oyunun görsel kalitesinin yanında gerçekçi fizik motoru oldukça iyi iş çıkarmakta. Oyunda uzaktan kumandalı arabaları yönettiğimiz için herşey devasa görünmekte. Bu da oyuna farklı bir hava katıyor. Model Auto Racing'de yarıştığımız yarış pistleri özel olarak tasarlanmış. Pistlerdeki engebeli alanlardan ve rampalardan geçerken yarış arabanızın havaya uçtuğuna şahit olabiliyorsunuz.

Model Auto Racing'de 48 farklı yarış etkinliği bizleri beklemekte. Oyun tek kişilik oynanabildiği gibi internet üzerinden çok oyunculu olarak diğer oyunculara karşı da oynanabilmekte. Oyunda ilerledikçe garajda arabamızı geliştirebiliyor, görünümünü kişiselleştirebiliyor ve motor gücünü arttırabiliyoruz.

 

YORUMLAR