Monster Defender 1.3 (ios)

Monster Defender

1.3
Monster Defender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Defender, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir savunma oyunu.

Monster Defender, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir savunma oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kendimizi dur durak bilmeyen bir savaşın ortasında buluyoruz. Bu yüzden aksiyon dozu yüksek ve uzun soluklu oyunlar oynamaktan hoşlanan oyunseverlerin Monster Defender'ı mutlaka denemeleri gerektiğini düşüyoruz.

Oyundaki temel amacımız kalemize saldırılar düzenleyen yaratıkları geri püskürtmek. Savunmacı konumunda olduğumuz için bu durumun bazı avantajları var. Örneğin silahlarımız son derece yıkıcı ve güçlü. Fakat saldıranları sayısal üstünlüğü olduğu için zor anlar yaşamıyor da değiliz.

Oyunda düşmanlarımıza karşı kullanabileceğimiz üç farklı silah bulunuyor. Bu silahların her biri kendilerine has saldırı güçlerine sahip. Güzel haberse bu silahların hepsinin güçlendirilebiliyor olmaları. Bölümleri geçtikçe silahlarımızı daha güçlü bir hale getirebiliyoruz. Zor durumlarda büyülerimizi kullanarak düşmanları alt etme şansımız da var fakat bu büyüleri istediğimiz sıklıkta kullanamıyoruz.

Sonsuz bir oyun yapısına sahip olduğu için Monster Defender hemen tükenmiyor ve uzun süreli bir oyun deneyimi sunuyor. Savunma ve fantastik savaş oyunlarından hoşlanıyorsanız Monster Defender'ı izlemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR