Monsu 2

Monsu 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monsu 2, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Monsu 2, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Aksiyon ve macera dolu bir atmosfere sahip olan oyunda büyük hazineye ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir platform oyunu olan Monsu 2, arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bir oyundur. Harika bir atmosfere sahip olan oyunda altınları toplamaya çalışıyor ve yüksek puanlara ulaşıyorsunuz. Farklı zorlukla parkurların da yer aldığı Monsu 2'de işinizin bir hayli zor olduğunu söyleyebilirim. Düşmanlarınıza karşı tetikte olmanız gereken oyunda işiniz bir hayli zor. Monsu 2 aynı zamanda kartları biriktirmeye ve altınları toplamaya çalıştığınız bir oyundur. Farklı parkurların yer aldığı oyunda düşmanlarınızdan kaçıyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz. Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan okuyabileceğiniz bir ortam da sunan oyunda Monsu Tanrısının hazinesini bulmaya çalışıyorsunuz.

Birbirinden farklı türde ve güçte kartları toplamanız gereken oyunda işiniz bir hayli zor. Monsu 2 oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR