Morph Adventure 1.2.4 (ios)

Morph Adventure

Morph Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Morph'nin laboratuardan kaçmasına yardım edin.

Macera ve arcade arasında bir oyun olan Morph Adventure'da jöle tarzında olan bir karakteri yönetiyoruz. "Morph" adı verilen bu karakterin laboratuardan kaçması gerekiyor. Ona bu zorlu yolda yardımcı olacak ve engelleri atlamayı başaracak mısınız?

Farklı türde özelliklere ve kendine özgü parkur yeteneklerine sahip olan Morph aynı zamanda kişiselleştirilebilme şansı da sahip. Yani oyun içerisinde kazandığınız puanlar sonucunda karakterinizi geliştirebilir ve dış görünüşünü farklı farklı hallere değiştirebilirsiniz. Bunun dışında başarılı oyun tekniklerine sahip olan yapımda ne kadar hızlı olursanız, o kadar çok puan toplayacağınızı da bilmeniz gerekiyor.. 

Temel olarak puan sistemi üzerine kurulu oyunda puanlar ile yeni özelliklerin kilidini açabilir ve karakterinizi donatabilirsiniz. Ayrıca genel olarak küçük yaştaki oyun severlere hitap eden Morph Adventure'ın eğlenceli olduğunu belirtmek gerekiyor. Ayrıca oyunun kendi kategorisi için yeterli seviyede grafiklere sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

Morph Adventure Özellikleri

  • Özelleştirilebilir karakter
  • Onlarca türde engelden kaçın
  • Fazla puan toplayın ve karakterinizi güçlendirin
  • Bol eğlence ücretsiz oyun