Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive 1.0.4 (ios)

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    Immersive Interactive

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive farklı oyun türlerini birleştiren bir yapıya ve güzel bir görünüme sahip olan bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive bir aksiyon oyunu ile yarış oyununun karışımı şeklinde tasarlanmış. Oyunda iki komik kahramanın maceralarına tanık oluyoruz. Mortadelo ve Filemon adlı kahramanlarımız çok aksiyon seviyorlarmış gibi görünmeseler de yaşadıkları şehir Jimmy the Freak tarafından tehdit edilince ister istemez birer kahramana dönüşüyorlar. Oyun boyunca aracımıza atlayarak Jimmy ve adamlarının peşinden koşuyoruz ve onları durdurmaya çalışıyoruz.

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive oldukça güzel grafiklere sahip. Oyun içerisinde temel amacımız bir yandan en yüksek hızda ilerlemek ve engellere çarpmadan yolumuza devam etmek diğer yandan düşman ateşinden kaçınarak silahlarımızı kullanmak ve düşmana ateş ederek onları durdurmak. Oyunun bu nedenle heyecan dolu bir oynanış sunduğu söylenebilir.

Mortadelo & Filemon: Frenzy Drive'da başarılar kazandıkça yeni araçların kilidini açabiliyoruz. Ayrıca kahramanlarımız için farklı ve komik kostüm seçenekleri de oyunda bizi bekliyor.

YORUMLAR