Mortal Kombat X 1.10 (ios)

Mortal Kombat X

Mortal Kombat X
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,212

  • Üretici

    Warner Bros.

MORTAL KOMBAT X ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mobil dövüş oyunudur

MORTAL KOMBAT X, dövüş oyunları arasında bir efsane olan Mortal Kombat serisinin son oyununu mobil cihazlarımıza taşıyan bir oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu yeni nesil dövüş oyunu bize favori Mortal Kombat kahramanımızı seçme ve arenaya çıkarak dövüş yeteneklerimizi sergileme imkanı veriyor. MORTAL KOMBAT X'de temel olarak 3'e 3 karşılaşmalar yapmaktayız. Bu karşılaşmalar için kahraman ekibimizi kuruyoruz ve her kahramanın özel yeteneklerinden faydalanarak karşılaşmaları kazanmaya çalışıyoruz.

MORTAL KOMBAT X'de Scorpion, Johnny Cage ve Sub-Zero gibi klasik Mortal Kombat dövüşçülerinin yanısıra D'Vorah, Cassie Cage, Kung Jin ve Kotal Khan gibi yeni kahramanlar da bizi bekliyor. Mortal Kombat serilerinin en yüksek derecede vahşey içeren bu versiyonunu 18 yaşından küçük takipçilerimize tavsiye etmemekteyiz. Oyunda bir önceki Mortal Kombat oyununda tanıştığımız X-RAY (röntgen) sahneleri ve Mortal Kombat oyunlarının vazgeçilmez unsuru "Fatality"ler tüm vahşetleriyle yer almakta.

MORTAL KOMBAT X'in güzel yönü ücretsiz olarka indirebileceğiniz bu oyunu internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabiliyor olmanız. Böylece oyunu yapay zekaya karşı oynamak yerine çok daha heyecanlı online modda oynayabilirsiniz. ,

Yüksek kalite grafikleriyle tatmin edici bir görsellik sunan MORTAL KOMBAT X'i oynayabilmeniz için 1 GB RAM sahibi bir iOS cihaz kullanmanız ve minimum 1.5 GB boş yere sahip olmanız gerekmekte.

YORUMLAR