Mr Flap 1.1.1 (ios)

Mr Flap

Mr Flap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    57

  • Üretici

    1Button

Mr Flap, iOS cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak indirerek oynayabileceği alternatif Flappy Bird oyunlarından bir tanesidir.

Mr Flap, Flappy Bird alternatifi oyunlar arasında yer alan fakat benzer oyunlara göre çok daha farklı ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır. iPhone ve iPad kullanıcılarının ücretsiz olarak indirebileceği oyundaki amacınız çember arasında dönerken hareket eden bloklar arasından geçerek bir turu tamamlamak ve puan kazanmak. Oyun yapısı itibariyle Flappy Bird'e benzerlik göstermesine rağmen, tasarımı ve grafikleri ile Flappy Bird'den çok daha değişik ve güzel bir oyundur.

Oyunda küçük bir kare kuşu kontrol ederek, blokların arasından geçmeye çalışacaksınız. Fakat bu blokları sabit değil. Hem siz daire etrafında döneceksiniz hem de blokları sürekli alçalıp yükselerek sizin geçişinizi zorlaştıracak. Bununla da kalmayarak, bir puan kazanmak için blokların arasından geçmek yeterli olmayıp, daire etrafında tam bir turu tamamlanız gerekiyor. Bu tür oyunlarda yüksek puanlar yapmamla popüler olsam da, Mr Flap beni bile epey zorladı diyebilirim. Elde ettiğiniz yüksek skorları yorum bölümünden bizlerle paylaşarak küçük bir yarış içine girebiliriz.

Aldığınız puan arttıkça belirli noktalarda oyunun zorluğu artmaktadır. Örneğin 5 tur tamamlayarak 5 puana ulaştığınızda ekranın rengi maviden pembeye dönerek, bir tur içerisinde geçmeniz gereken blok sayısı 3'den 4'e çıkacak. Bunun anlamı oyunda ilerledikçe daha zorlu dakiklar sizi bekliyor demek.

Oldukça renkli ve modern bir tasarıma sahip olan oyunun hem oynanışını hemde görünümünü beğeneceğinize eminim. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve renkli bir oyun arıyorsanız, son zamanlarda en favori oyunum Mr Flap'i ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için aşağıdaki kısa tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR