My Burger Shop 2 1.0 (ios)

My Burger Shop 2

1.0
My Burger Shop 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Burger Shop 2, bol malzemeli leziz hamburgerler hazırladığınız bir restoran işletme oyunu.

My Burger Shop 2, iPhone ve iPad’inizde sonuna kadar hiçbir ücret ödemeden oynayabildiğiniz burger restoranı işletme oyunu ve popüler üretici Tapps’ın imzasını taşıyor.

Oyunda yeni burger restoranı açmış bir işletme yöneticisi yerine geçiyorsunuz. Hedefiniz bulunduğunuz şehrin en iyi fast food restoranı olmak. İnsanların dillerinden düşüremeyecekleri leziz hamburgerler çalıştığınız oyunda diğer zaman yönetimi oyunları olduğu gibi ilerliyorsunuz. Başlangıçta menüleri nasıl hazırlayacağınızı öğreniyorsunuz. İlk gün restoranınıza fazla kişi gelmediğinden çok fazla yorulmadan günü kapatıyorsunuz. İlerleyen günlerde mutfağınıza yeni malzemeler alarak menülerinizi genişletmeye başlıyor, dolayısıyla da daha çok müşteri çekmeye başlıyorsunuz.

Oyunda malzeme bolluğunu kendiniz belirlediğiniz hamburgerler hazırlıyorsunuz. Hamburgerlerinize ekstra soğan, marul, turşu katarak daha doyurucu hamburgerler; tavuk köftesi, turşu kullanarak farklı hamburgerler hazırlama şansına sahipsiniz.

Gözü yormayan animasyonlarla çekici kılınmış görsellerle bizleri karşılayan zaman yönetimi oyununda restoranınızı bir noktadan sonra özelleştirmeniz gerekiyor. Farklı süs eşyaları kullanarak görünümünü düzeltmeniz, oturma yerlerini artırarak daha fazla müşterinin gelmesini sağlamanız mümkün.

YORUMLAR